Beylikdüzü Eca Servisi

Beylikdüzü Eca Servisi 0212 695 17 14

Beylikdüzü Eca Teknik servis alanında uzman ve eğitimli ekibimizle, Beylikdüzü tüm bölge ve semtlerine Eca teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Beylikdüzü Eca Teknik servis yılların tecrübesi ve vazgeçilmez değerimiz olan kalıteli hizmetimizle İstanbul Eca Beylikdüzü bölgesinde yıllardır İstanbul merkezli çalışmakta, mobil ve her ihtiyaca yöneiik tam donanımlı özel servis araçlarımız ile siz sayın müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik hizmeti, yüksek kaliteli olarak ulaştırmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en temel ilke edinen, alanında yetkin ve uzman personelimize, Eca Servis İstanbul Çağrı Merkezi numaramız (0212 695 17 14) ile 7 gün 24 saat ulaşabilir, %10 indirimli ve kaliteli hizmeti almaya başlayabilirsiniz.

Eca Servis İstanbul, tamir ve bakım yaptırdığınızda sürpriz ek ücretler ile karşılaşmaz, sadece malzeme ve işçilik hizmet bedelini ödersiniz.

TSE belgeli servis hizmet noktamızla, haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Eca Beylikdüzü olarak, siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli hizmetlerimiz için 0212 695 17 14 nolu Çağrı Merkezimizi her an arayabilirsiniz.

Bütün servis hizmetlerimiza, 1 YIL ÜCRETSİZ işcilik ve yedek parça GARANTİSİ vermekteyiz. Tamir ve Parça değişimlerinde SERVİS ÜCRETİ FİYATA YANSITILMAKTADIR.

Beylikdüzü Eca servis talepleriniz için 0212 695 17 14numaralı çağrı merkemizinden günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul’un en iyi teknik servisi olan Eca Servisleri, Çamaşır Makinesi servisi, Buzdolabı servisi, Bulaşık Makinesi servisi, Davlumbaz Beylikdüzü, Ankastre bulaşık makinesi servisi, Kombi servisi ve Klima servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen, yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

Beylikdüzü Eca Servisleri İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli, TSE belgeli servis hizmet noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Beylikdüzü Eca Beylikdüzüni (0212 695 17 14) numaralı Çağrı Yönetim merkezinden arayabilirsiniz. Ayrıca kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz.

Beylikdüzü Eca Servis Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

Beylikdüzü Eca Servis Personelimiz İşinde Uzmandır ve Yeni Gelişen Teknoloji Hakkında Sürekli Eğitime Tabi Tutulmaktadır. Uzman Personelimiz Sayesinde Cihazlarınız Aynı Arızayı Tekrarlamayacak Şekilde Onarılır ve Bir Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir. Yıllardır Garanti Güvencesi ile Çalıştığımız İçin Tüketicilerimizin Sayısı 10.000 i Aşmıştır. Tüm Çalışanlarımız Servis Hizmeti Vermeden Önce Cihaz ve Arıza Hakkında Yeterli Bilgiyi Kendine Nakleder ve Ziyarete Tam Donanımlı Olarak Gelir. Bu Yüzden Günlük İş Bitirmede ilk Sıradayız. Beylikdüzü Eca Beylikdüzü nde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.Eca yüksek Geniş Servis Ağımız,Gezici Beylikdüzü miz ve Çağrı Merkezlerimiz Sayesinde, İstanbul ve Tüm İlçelerinde Servis Hizmeti Vermekteyiz. Tamir ve Bakım işlemi gerçekleştiren müşterilerimizden, SERVİS ÜCRETİ Yapılan İşlem İle Ücretlendirilecektir. Eca Servis Güvencesi İle Orijinal Yedek Parça, Ekonomik fiyat, Periyodik Bakım 1 yıl ÜCRETSİZ işçilik ve yedek parça garantisi.İsteyen müşterilerimize, kombi ve beyaz eşyalarının, periyodik bakım zamanlarını biz hatırlatıyoruz. Aramak sizden, çözüm üretmek bizden.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir